fbpx

Klassiga kinno – Ott Tänak: The Movie

16.04.2019 - 13:00

17.04.2019 - 13:00

Osta pilet

[su_box title=”KLASSIGA KINNO” style=”soft”]

Paide kino pakub koolidele ja klassidele suurepärase võimalusena külastada kino soodustingimustel. Pakume vaatamiseks filme, mis pakuvad elamust ja samuti ka tõsist mõtlemisainet igas vanuses vaatajale.

„Klassiga kinno” broneerimise tingimused:

  • Grupikülastuseks vajalik eelregistreerimine. Helista või kirjuta kassale. Telefon 38 49137/ 5528180. E-posti aadress kassa@pamt.ee. Kassa avatud E-R kell 11-19, L-P suletud
  • Grupikülastuse piletite väljaostu piletikassast koordineerib grupijuht/õpetaja;
  • Ühele õpetajale filmi vaatamine kinos TASUTA;
  • Pakkumine eeldab, et kogu grupp külastab ühte väljavalitud seanssi.

 

Klassiga kinno pileti soodushind on 2,5 € / pilet.

[/su_box]

 

Žanr: Dokumentaal, sport

Vaatajale avaneb harukordne võimalus elada maailma eri paigus kaasa Oti püüdlustele võita WRC-sarja ihaldatud maailmameistritiitel ja olla tunnistajaks kriitilistele hetkedele. Kinolinale tuuakse ilustamata reaalsus närvesöövate võistluste telgitagustest ning näidatakse seda, mis muidu avalikkusele kättesaamatuks jääb.

Paralleelselt võidusõidu tõusude ja mõõnadega rullub lahti inimlik lugu, kuidas põikpäine Saaremaa poiss murdis end kõige kiuste maailma tippu. Tema teekond maailma üheks kiiremaks rallipiloodiks on olnud kui sõit ameerika mägedel. Oti seiklusrikka elu ja karjääri tagamaid avavad talle erinevatel aegadel lähedal olnud inimesed ja loomulikult ka Ott ise. Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene rääkides nii oma elu kõrghetkedest kui madalseisudest.

Kinodes alates: 12.04.2019Filmi pikkus: 2h 16 min

< TAGASI