fbpx

KLASSIGA KINNO – Lotte ja kadunud lohed

14.01.2019 - 10:00

15.01.2019 - 12:00

Osta pilet

Žanr: Animatsioon, kogupere

 

[su_box title=”KLASSIGA KINNO” style=”soft”]

Paide kino pakub koolidele ja klassidele suurepärase võimalusena külastada kino soodustingimustel.  Pakume vaatamiseks filme, mis pakuvad elamust ja samuti ka tõsist mõtlemisainet igas vanuses vaatajale. Hea võimalus planeerida elamusterohke kinokülastus koos klassiga!

„Klassiga kinno” broneerimise tingimused:

  • Grupikülastuseks vajalik eelregistreerimine. Helista või kirjuta kassale. Telefon  38 49137/ 5528180. E-posti aadress kassa@pamt.ee. Kassa avatud E-R kell 11-19, L-P suletud
  • Grupikülastuse piletite väljaostu  piletikassast koordineerib grupijuht/õpetaja;
  • Ühele õpetajale filmi vaatamine kinos TASUTA;
  • Pakkumine eeldab, et kogu grupp külastab ühte väljavalitud seanssi.

 

Klassiga kinno pileti soodushind on 2,5 € / pilet. 

[/su_box]

Laste poolt armastatud Lotte-lugude kolmandas filmis saab vahva koeratüdruk Lotte endale väikese õe Roosi. Leiutajatekülla tulevad teadlased, pesukaru Karl ja kala Viktor, kes osalevad suurel rahvalaulude kogumise võistlusel. Võistluse peaauhinna saab see, kel õnnestub salvestada maailma vanima loomaliigi, müütiliste tuldpurskavate lohede rahvalaulu. Lotte ja Roosi otsustavad teadlasi aidata. Neid ootavad ees põnevad ja ootamatud seiklused.

Tegelastele annavad oma hääled Peaosatäitjad Evelin Võigemast, Helmi Tulev, Mait Malmsten, Elina Reinold js Sepo Seeman.

Filmi pikkus: 1h 18 min
Lavastaja: Janno Põldma, Heiki Ernits
Levitaja: Estonian Theatrical Distribution OÜ

 

< TAGASI