fbpx

KLASSIGA KINNO. Koguperefilm “SEITSE PÖIALPOISSI JA PUNASED VÕLUKINGAD”

11.12.2019 - 11:00

Osta pilet

[su_box title=”KLASSIGA KINNO” style=”soft”]

Paide kino pakub koolidele ja klassidele suurepärase võimalusena külastada kino soodustingimustel. Pakume vaatamiseks filme, mis pakuvad elamust ja samuti ka tõsist mõtlemisainet igas vanuses vaatajale.

„Klassiga kinno” broneerimise tingimused:

  • Grupikülastuseks vajalik eelregistreerimine. Helista või kirjuta kassale. Telefon 38 49137/ 5528180. E-posti aadress kassa@pamt.ee. Kassa avatud E-R kell 11-19, L-P suletud
  • Grupikülastuse piletite väljaostu piletikassast koordineerib grupijuht/õpetaja;
  • Ühele õpetajale filmi vaatamine kinos TASUTA;
  • Pakkumine eeldab, et kogu grupp külastab ühte väljavalitud seanssi.

 

Klassiga kinno pileti soodushind on 3 € / pilet.

[/su_box]
 
Muinasjutusaarel on sõna otseses mõttes üks tosinast inimesest prints või printsess. Saare tosinaist printsidest parimateks peetakse erilist rühma, keda kutsutakse Kartmatuks Seitsmeks (K7). Nende hulka kuuluv prints Merlin asub otsima kuningriigi kõige kaunimat printsessi, kellesse ta võiks armuda. Ilusa printsessi lohe käest päästmine on seitsmele printsile ju käkitegu, kuid seekord nad eksivad. Printsess polegi selline iludus, kelleks KT teda pidas. Nad narrivad ja alandavad inetut haldjaprintsessi, kes paneb vihahoos printsidele peale needuse, mida saab murda vaid kuningriigi kõige ilusama tüdruku suudlus. Kord kartmatud seitse printsi on nüüd seitse pöialpoissi, kes asuvad needusest vabanemiseks võimatut ülesannet täitma.
 
Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Anet Vaikmaa (Punaking ja Lumivalguke), Maarius Pärn (Merlin), Eva Püssa (Regina), Erki Aule (Peegel), Tanel Saar (Arthur), Mart Toome (Prints Keskpärane) jt.
 
 
Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios AVP Stuudio. Dublaažirežissöör ja -produtsent Erik Lill, tõlkija Kerli Korsaar. Laulude tõlkija Piret Raudsepp ja laulude salvestus Heini Vaikmaa.
 
Filmi info
Kinodes alates: 15.11.2019
 
Filmi pikkus: 1h 32min

Levitaja: ACME FILM OÜ

Lavastaja: Sung-ho Hong, Young Sik Uhm
 

< TAGASI