fbpx

JÄÄB ÄRA! Rakvere Teater “Kasvatushoone”

16.03.2022 - 19:00

Hea teatrisõber! Rakvere Teatri etendus “Kasvatushoone” JÄÄB ÄRA!
 
Peame kahetsusega teatama, et seoses näitleja haigestumisega ei toimu Paide Muusika- ja Teatrimajas 16. märtsil 2022 kell 19.00 Rakvere Teatri etendust „Kasvatushoone”.
 
Ostetud piletid saab vahetada mõne muu Rakvere Teatri etenduse pileti või üks aasta kehtiva Rakvere Teatri kinkekaardi vastu.
 
Pileti ümber vahetamiseks või kinkekaardi soetamiseks võtke ühendust Rakvere Teatri kassaga: kassa@rakvereteater.ee.
 
Rakvere Teatri mängukava leiad siit.
 
Kui need võimalused ei ole Teile meelepärased, ostab Rakvere Teater piletid tagasi. Palume valiku teha hiljemalt 25. märtsiks. Hilisemaid soove Rakvere Teater arvestada ei saa.
 
NB! Palume tähele panna, et kuna tegu on Rakvere Teatri etendusega, siis ei saa ära jääva etenduse piletit vahetada Paide Muusika- ja Teatrimajas toimuva ürituse pileti ega kinkekaardi vastu!
 
 
 

Pilet 17 €
Õpilane, pensionär 15 €
 
Kas te olete kunagi kokku puutund ametnikega? Muidugi olete. Ikka on vaja mingit dokumenti uuendada või korteriasju ajada. Kas on tekkinud probleeme? Ilmselt on. Ja te pole aru saanud, miks need asjad nii palju aega võtavad ja miks sellega alati mingi jama on?
 
Kasvatushoone ametnike tontmustas maailmas avaneb asjaosaliste püha ja õilis suhtumine oma töökohustusse, millest teie inimestena kunagi aru ei saa.

Kasvatushoone on ministeerium, omamoodi riik. Ja seal on ametnikud. Suure hädaga peavad nad oma asutuses süüdlase leidma. Keegi neist jäi rasedaks – kas tulevane isa oli surnu, või oli ta taim, või oli lombakas, või oli puujalaga, või oli üks ametnike seast.
 
Uurimine viib avastusteni, mis sobivad tänapäeva ühiskonda nagu rusikas vastu viimase tõpranäo lõuga, kuid Toompere juba teab, kuidas Pinteri hullunud teksti vägivallata taltsutada.

Meie riigis ametniku kriitiline piir on see, et ta teeb täpselt nii palju, et kinni ei pandaks, ja täpselt nii vähe, et lahti ei lastaks. Kui midagi ei tehta, siis ei jää ka midagi tegemata.

Inimesi on siinilmas ligi 8 miljardit. Läheb üks või teine – statistika.
 
Aga nalja saab.
 
Esietendus 8. oktoobril 2021 Rakvere Teatri väikses saalis.
 
Autor Harold Pinter
Lavastaja Hendrik Toompere (Eesti Draamateater)
Kunstnik Illimar Vihmar
Osades Jaune Kimmel, Margus Grosnõi, Madis Mäeorg, Peeter Rästas, Toomas Suuman, Imre Õunapuu
 

< TAGASI