fbpx

Kait Kall stand up komöödia “Plaan B”

05.09.2020 - 19:00

Osta pilet

LOETUD PÄEVAD EESRIIDE AVANEMISENI !!!Saab näha, kas loobitakse munadega või lahkutakse vaikides saalist ja mõeldakse,…

Posted by Plaan B on Kolmapäev, 26. august 2020

 
Head teatrisõbrad!
 
Anname teada, et oleme teinud jõupingutusi ja suutnud tõsta plaanitud maikuu etendused sügisesse. Täname kõik saaliomanikke, kes on meile vastu tulnud ja kõiki toredaid kultuurisõpru, kes meid on toetanud.
 
On nähtud vaeva, teritatud huumorimeeli, antud ajule piitsa ja präänikut ning nüüd ootame kannatamatult eesriide avanemist.
 
Kõik kevadel ostetud piletid kehtivad sügisesel etendusel ja samadele kohtadele. Elame seda imelikku elu ja olukorra rahunedes peame koos maha ühe korraliku huumoriõhtu – mina olen igal juhul valmis andma kütet!
 
Kait Kall
Pilet 17,5/ 19,5 €
 
Laval: Kait Kall
Autorid: Kait Kall ja Paul Piik
Heli ja valgus: Mait Visnapuu (Eesti Noorsooteater)
 
Mõnel inimesel läheb elus kõik nii nagu plaanitud ja unistustes ette kujutatud. Minul mitte. Minul kipub minema sedasi, kuidas ma ette ei kujutanud.

Kas mul oli plaan B? Loomulikult mitte.

Kas ma ise olen tihti teiste jaoks plaan B? Jah.. kui mitte C või D!

Kas ma mõtlen enne, kui tegutsen? Jah, aga mitte tagajärgedele.
 
Kui Jesper Parve õpetab, kuidas olla õige mees, siis minu kuulamine annab sulle tunde nagu sa juba oledki õige mees. Kui Tõnis Niinemets õpetab, kuidas olla hea isa, siis mind kuulates saad aru, et sa juba oledki väga hea isa. Suhtes naised mõistavad, kuidas neil on vedanud ja vallalised teavad, milliseid isendeid vältida. Stand-up etendus “Plaan B” on eluterve (pisut ka “eluhaige”) pilguheit töö-ja eraelule, ühiskonnale, maailmale ja minu elule.
 
Loodetavasti on sul saalist lahkudes retsept ja varjuväljapääs igale olukorrale!
 
NB! Igas saalis on varuväljapääs!

< TAGASI