fbpx

JÄÄB ÄRA. Järvamaa töö- ja karjäärimess.

20.03.2020 - 11:00

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga lükatakse üritus edasi sügishooaega.
Uue kuupäeva teatame esimesel võimalusel.

 

Olete oodatud 20. märtsil kell 11-14 Paide Muusika- ja Teatrimajja, kus toimub Järvamaa töö- ja karjäärimess!
 
See on suurepärane võimalus luua vahetu kontakt tööandjatega ja tutvuda erinevate ametikohtadega. Tutvustada end tööandjale silmast silma ja näidata end parimast küljest, muutes end meeldejäävaks teiste kandideerijate seas. Saate küsida tööandjalt nõu ning võimalusel suunamist just Teile sobiva ameti suunas.
 
Messil on esindatud tulevikuvaatega ameteid õpetatavad kutse- ja kõrgkoolid, kes tutvustavad õppimisvõimalusi, sisseastumistingimusi ja koolielu. Esindatud ka täiskasvanutele mõeldud koolituste pakkujad. Saate võimaluse ühest kohast saada informatsiooni nii edasiõppimise ja praktika sooritamise võimaluste kui ka töötamise kohta.
 
Lisaks leiate palju tööpakkumisi ettevõtetelt, kes oma boksiga kohapeal esindatud ei ole. Soovitame võtta messile kaasa oma CV. Teistes Euroopa riikides töötamisega seonduva kohta saate küsida EURES nõustajalt. Antakse karjäärialast nõu ja infot, abistatakse karjäärivalikutega seonduvates küsimustes.
 
Kohapeal toimub kiire karjäärinõustamine kõigile soovijatele või individuaalsetele sessioonidele registreerimine. Kolme tunni jooksul on võimalik osaleda erinevates töötubades, uudistada koolide huvitavaid väljapanekuid. Õpitubades saab kuulata ja arutada elulistel teemadel.
 
Ideid oma tuleviku kujundamiseks, mida teha pärast põhikooli, gümnaasiumi ja kutsekooli lõpetamist, saavad noored kammersaalis noortealal toimuvatest töötubadest, võistlustest ja messimängust.
 
Hea noor! Registreeri noorteala töötubadesse 16. märtsiks SIIN
 
Tööpakkujatega, koolidega ja esinejatega tutvuge töömessi veebilehel 
 
Iga messikülastaja saab palju huvitavat infot, kasulikke kontakte, uusi teadmisi.
 
Kasutage võimalust, tulge messile!
 
Osalemine on tasuta.

< TAGASI