fbpx

Draama “Isa”

31.05.2021 - 19:00

02.06.2021 - 14:00

Osta pilet

Draama
The Father
Pikkus: 1 h 37 min
Alla 12a mittesoovitatav
 
Kahe Oscari laureaat – parim meespeaosa ja kohandatud stsenaarium ning nelja Kuldgloobuse nominent: parim draamafilm, parim meespeaosa draamafilmis – Anthony Hopkins, parim naiskõrvalosa – Olivia Colman, parim filmistsenaarium.
 
Lugu räägib eakast mehest, kes keeldub igasugusest tütre pakutud abist. Püüdes oma muutuvaid olusid mõtestada, hakkab ta kahtlema nii oma lähedastes kui ka mõistuses.
 
Auhinnatud Prantsuse näitekirjanik Florian Zeller teeb võimsa režissööridebüüdi, tuues kinolinale enda kirjutatud näidendi „Isa“. Siin lööb kaasa tõeline näitlejate kahurvägi eesotsas võrratu Anthony Hopkinsiga, kellele kuluaarides juba võimalikku parima meesosatäitja Oscarit ennustatakse. Zelleri kammerlik draama vaatab otse silma vananemisele ja sellega kaasnevale hääbumisele, näidates ilmekalt, kuidas üks haigus võib röövida meilt meid ennast.
 
Film on väisanud mitmeid rahvusvahelisi festivale ning on juba võitnud auhindu. Eesti esilinastus toimus äsja 24. PÖFFil. Samuti on Eesti teatrisõbrad juba „Isaga“ tänu Theatrumi lavastusele tuttavad.
 
Lavastaja: Florian Zeller
Osatäitjad: Anthony Hopkins, Olivia Colman, Mark Gatiss, Olivia Williams, Imogen Poots, Rufus Sewell
 
IMDb
 

< TAGASI