fbpx

Glamuurne aastalõpupidu SÜRPRIIS

21.12.2019 - 19:00

Osta pilet

Tänavune aastalõpupidu Paide Muusika- ja Teatrimajas toob suurele lavale Utopia Entertainmenti tantsulavastuse, kolmeosalise revüülavastuse meremehe unistusest, igatsusest ja ihadest. See on loodud inspireeritult Lennusadama näitusest „Sex and the Sea“. Õhtu tantsuline rütm jaotub kolme ossa.  See revüülavastus ühendab endas kõrgema kunsti meelelahutuse, elava muusika ja maailmakuulsa multimeediakunstniku näituse meremehe ihast ja igatsusest. Õhtule lisab suursugusust laulja ja artist Teele Viira, keda võib siin kohata uutes ning huvitavates rollides.

I OSA

“If you go away”- Ehk rännaku algus. “Proloog”, “Sõnum pudelis”, kuniks “Hiivame ankrud”. Poistest kes asuvad teele, jättes nii mõndagi maha, igatsema.  Elevusest pinev sadamakai jätab hüvasti, et poisid saaks lainevahtu püüdes, joovastunult purjetada avamere laiustesse. Hooimata käilakuju kurjakuulutavast hoiatusest on meri põlvini ning pidu tekil ei väsi eal.

II OSA

“Deep seas” – Meremehe ihast ja igatsusest, kus pikk äraolek kodust paneb meremehe unustama tavapärased väärtused ja käitumismustrid. Ulgumerest saab lõuend fantaasiale, mis toitub meremehe igatsustest. Tormituultes ekslemine võib visata metsikute amatsoonide vangistavasse rüppe või alateadvuse deliirimusse millest sünnivad sürreaalsed ja fantaasiarikkad actid eksootiliste paikade, lummavate mereelukate, näkkide, sireenide ja sügavmere saladustega.

III OSA

“Port of…” – Kolmas ja viimane osa kujutamas meie kangelaste naasemist koduranna suunal. Justkui Odysseuse seikluslik teekond läbi uskumatu, hullumeelse maailma. Eri rahvaste tantsud ja tavad. Bulgaaria naiste sügavrütmilised võrgutused, Jaapani eksootilised SPA’d või “tee” toad. Kuni viimaks randumine oma armastava kodu rüppe. Jääb vaid küsimus, kas see kõik oli fantaasia, meremehe üksindusest tuleneva fantastilise luulu vili või liialdustest paks armastuskiri mõnele pruudile mõnest neist sadamaist?

Lavastaja: Ingmar Jõela
Tantsijad: Marleen Jõela, Greta Raidma, Kadi Virnhoff, Liina Lehis, Öösike Niit, Allar Valge, Ingmar Jõela
Solist: Teele Viira
Koreograafid: Ingmar Jõela, Marleen Jõela, Liisa Laine, Greta Raidma, Allar Valge, Liisi Org
Helikujunduse miksid: Sander Mölder
Kostüümid: Ingmar Jõela, Marleen Jõela
Eriline tänu: Rauno Pella


Tantsulavastuse vahel saab suurel laval näha ka tuntud mustkunstniku Kevinski etteastet. Kevinski ei ole lihtsalt tavaline mustkunstnik, vaid elukutseline elamuslooja, kelle eesmärk on pakkuda vaatajale tõeliselt unikaalset, inspireerivat ja elegantset maagilist kogemust. Sidudes kokku klassikalise silmamoonduse ja inimpsühholoogia, pakub mustkunstnik Kevinski meelierutavat, humoorikat ja tänapäevast meelelahutust. Esitusele tulevad nii tuntumad illusioonid, mida mustkunstnik etendab uues võtmes, kui ka trikid, mida enne pole nähtud. Unikaalne esinemisstiil ning lavakogemus on teinud Kevinski üheks ainulaadsemaks ja nõutumaks mustkunstnikuks Eestis. Peale lavalise etteaste trikitab Kevinski ka rahva seas, ilmudes ootamatutes kohtades – nii jätkub põnevust ja elevust kogu õhtuks.

Pärast lavaprogrammi jätkub pidu kammersaalis, kus tantsuks mängib Ska Faktor. Ska Faktor on bänd, kus kuus isemoodi inimest leidsid ühise keele, mida mõistavad peale nende enda ka kuulajad. Üdini positiivne ja energiast pakatav Ska Faktori muusika hellitab kõrvu ning toob päeva päikese ka siis, kui taevast sajab alla pussnuge või naaber on öö otsa nii valjult pidutsenud, et elutoa armatuur on laest alla kukkunud ning unetus on hea tuju mõrvanud.

Kogu õhtu jooksul on võimalik end jäädvustada fotopeegli ees. Pildile mahub nii kahekesi kui ka pisut suurema seltskonnaga, et õhtust jääks vahva meenutus.

Alates südaööst tantsutab kammersaalis rahvast DJ Mihkel Eller, kes on mänginud eri sündmustel nii Eestis kui ka välismaal. Talle on usaldatud ainulaadseid pidusid, näiteks ametlik EV100 presidendi vastuvõtu afterparty. DJ Mihkel Eller on olnud resident-DJ Bonnie&Clyde’is ja ööklubis Strand, praegu on ta resident ööklubis Venus.

Lisa meeldetuletus enda kalendrisse

Piletiinfo:

Peopileti hind on 35 eurot, peopilet koos rikkaliku õhtusöögiga on 75 eurot.
Menüü ja täpsema programmiga saad tutvuda kampaanialehel: http://kampaania.pamt.ee/

Kogu õhtu jooksul on avatud ka kohvik, kust saad tellida endale meelepärast. Piletid saad broneerida või soetada internetist (piletimaailm.com ja piletilevi.ee) või Paide Muusika- ja Teatrimaja kassast.

< TAGASI