fbpx

Endla Teater “Hotell laibaga” – asendusetendus “Tantsutund”

09.11.2020 - 19:00

Suur saal

Osta pilet

Endla Teater annab teada, et seoses lavastuse “Hotell laibaga” ühe külalisnäitleja paigutamisega eneseisolatsiooni, asendub 9. novembri etendus romantilise komöödiaga “Tantsutund”.
Etendus on ühes vaatuses. Kestab 1 tund ja 50 min ilma vaheajata.
 
Senised piletid kehtivad asendusetendusel. Kui keegi soovib piletiraha tagasi või piletid vahetada, palub teater pöörduda Endla kassa poole tel 44 20666 või kassa@endla.ee
 
Pilet 18 €, soodushind: 14,40 €
 
Ühel õhtul koputab noor ja edukas Aspergeri sündroomiga maateaduste professor naaberkorteris elava tantsijanna uksele ning pakub talle ühe tantsutunni eest ulmelist rahasummat. Karjääri lõpetavast jalavigastusest taastuv tantsijanna avabki ukse ning alguse saab eneseületamist nõudev ning humoorikaid, ootamatuid ja südamlikke avastusi täis suhe, mis seab uude valgusse nii mõndagi sellest, mida me oleme harjunud „normaalseks“ pidama. See on lugu ühest ebatavalisest suhtest ja armastuse tervendavast jõust.
 
Osades Kadri Rämmeld ja Janek Sarapson
Lavastaja Enn Keerd
Kunstnik Liina Unt
Koreograaf Renate Keerd
Muusikaline kujundaja Feliks Kütt
 
NB! Paide Muusika- ja Teatrimajas on tagatud käte desinfitseerimispunktid jalutuskoridorides ning publikuteenindajad kannavad maske.
Julgustame kõigi turvalisuse huvides ka külastajatel kanda etendusele, kontserdile ja muudele üritustele tulles kaitsemaski, mida saab vajadusel osta meie kassast.

 

< TAGASI