fbpx

Endla Teater – ELU JA ARMASTUS

03.12.2018 - 19:00

Osta pilet

lavastaja: Aare Toikka
kunstnik: Pille Jänes
valguskunstnik : Margus Vaigur
muusikaline kujundaja: Ardo-Ran Varres
koreograaf: Marge Ehrenbusch

lavalSaara NüganenMärt AvandiOtt RaidmetsCarmen MikiverFatme Helge LeevaldKadri RämmeldAgo Anderson

Irma Vainu on üheksateistkümnendat eluaastat käiv neiu, kelle ees on lahti kogu maailm. Ta on äsja oma kodualevikus gümnaasiumi lõpetanud ja nii head lõputunnistust kui temal polnud mitte kellelgi. Nii hea lõputunnistusega inimese ees peab maailm lahti olema, isegi kui ta ema on vaid vaene popsieit, usub Irma. Sellise lõputunnistusega võib sõita kasvõi Inglismaale või minna linna kursustele, õppida ja saada haritud naiseks.
Ja just seda Irma teha kavatsebki, kuigi Kalmu Eedi pakub talle oma südant ja roose ja lubab teda kasvõi mitu aastat oodata. Aga Irma ei ole nagu teised tüdrukud, kes muust ei mõtle kui poistest ja armastusest ja on kanges mehelemineku valus. Nemad muidugi ehiks end roosidega, paneks neid rinda just südame juurde, aga nendel polnud ka sugugi nii head lõputunnistust kui Irmal. Irmal pole tarvis roose ega armastust, temal on hoopis teine tee!  Nii lähebki üheksateistkümnendat eluaastat käiv Irma Vainu linna ja kohtub seal Rudolf Ikkaga.
Piletid  16 .-(Sooduspiletid 13.-pensionärid, õpetajad õpilased). müügil PAMT kassas E-R 11-19, tel.3849137  Piletimaailmas   www.piletimaailm.com ja Piletilevis  www.piletilevi.ee

Kohtumiseni teatrisaalis!

< TAGASI