fbpx

Romantiline komöödia “Emma”

31.01.2021 - 18:15

01.02.2021 - 18:00

02.02.2021 - 20:15

Osta pilet

Romantika, komöödia
Alates 12. eluaastast
Pikkus: 2 h 12 min
UK
 
Romantiline komöödia “Emma” on Jane Austeni armastatud romaani uusekraniseering, mis jutustab stiilse loo oma õnne ja enesele väärilise partneri leidmisest 19. sajandi Inglise maa-aadlike elus.
 
Ühiskonnaklasside teemalise särava satiiri peategelaseks on ilus, tark ja rikas aadlipreili Emma Woodhouse (Anya Taylor-Joy), kes peab navigeerima täiskasvanuks saamise väljakutsete, vasakule läinud kosjasobituste ja romantiliste fopaade vahel, enne kui mõistab, et tema elu suurim armastus on olnud alati ta haardeulatuses.
 
Režissööriks on oma filmidebüüti tegev Autumn de Wilde, kes seni kuulsust kogunud fotograafi ja muusikavideote lavastajana.
 
Peaosades astuvad üles kaunid ja andekad Anya Taylor-Joy (Lõhestunud), Johnny Flynn (Geenius: Einstein), Mia Goth (Suspiria), Callum Turner (BBC teleseriaal Sõda ja Rahu) ja Josh O’Connor (Netflixi seriaal The Crown).
Vaimukates kõrvalosades teevad humoorikad rollid Bill Nighy (Armastus on see), Miranda Hart (BBC teleseriaal Kutsuge ämmaemand), Tanya Reynolds (Netflixi Sex Education), Gemma Whelan (HBO Troonide mäng), Rupert Graves (teleseriaal Sherlock) jpt.
 
VAATA LISA

< TAGASI