fbpx

Emadepäeva kontsert – SINULT SAADUD KINGITUS

12.05.2019 - 16:00

suur saal

Tasuta

Ema paid me mured viivad,
ema hool ning leebe hääl,
parim, mis siin ilma pääl….

 

Kõneleb Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid Eesti Naisliidu poolt kuulutatakse välja AASTA EMA 2019

Esinevad:

EMLS X üle-eestilise poiste-solistide
võistulaulmise solistid
Tallinna Poistekoor
Paide Hammerbecki Poistekoor
Tartu Akadeemiline Meeskoor
JJ-Street TANTSUKOOL
UKU SUVISTE
JAREK KASAR
TERJE PENNIE

Kunstiline juht: Kuno Kerge
Lavastaja: Ain Mäeots

VABA SISSEPÄÄS
 
Iga-aastast üleriigilist emadepäeva kontserti on peetud traditsiooniliselt mitu aastat järjest Tallinnas. Tänavu kolib kontsert pealinnast väljapoole ning vallutab Paide Muusika- ja Teatrimaja suure lava.
 
Kunstilise juhi Kuno Kerge sõnul ongi eesmärk tuua kontsert pealinnast välja ja korraldada seda edaspidi erinevates maakondades, Paidest saab asi alguse. Kontserdiprogramm on Kuno Kerge sõnul sisutihe ning selles kombineeritakse erinevaid etteasteid, nii nagu ikka perekonnas, kus ühe katuse all elavad ja toimetavad eri isiksused, lapsed, noored ja vanad.
 
Kaasatakse nii kohalikke kui ka muid tuntud ja armastatud artiste. Kontserdi pealkiri „Sinult saadud kingitus“ kannab endas sõnumit, mida lavaprogramm edasi annab. Emalt on saadud suurim kingitus: elu ja kõik, mis elu toidab ehk ema tingimusteta armastus ning hool.
 
Lavale on kokku toodud mitmekesine seltskond: kohalik Paide Hammerbecki poistekoor koos tuntud solistidega, nagu Uku Suviste ja Jarek Kasar. Armastatud näitleja Terje Pennie laulab vanaema rollis koos noore solisti Karl August Nurmetaloga Lembit Veevo laulu „Minu vanaema“. Laval laulavad veel EMLS X üle-eestilise poiste-solistide võistulaulmise solistid ja Tartu Akadeemiline meeskoor.
 
Publikut ootab emadepäeva kontsert pühendusega kõikidele emadele: humoorikad etteasted segatuna emotsionaalsete ja hoogsamate numbritega. Nii mõnedki laulud tulevad üllatusena ja esmaesitlusena.
 
Kontserti kantakse üle ETV-s, kohal on Eesti Vabariigi president Kersti Kaljulaid. Eesti Naisliidu esindaja Siiri Oviir kuulutab välja aasta ema 2019. Televaatajatele võib kontsert tunduda ehk kinnine ja ainult kutsetega, aga tuleb rõhutada, et kõik on oodatud vaatama ja kuulama. Kontsert on tasuta!
 
Kontsert on hea võimalus Paide ja Järvamaa emadele ning peredele, et astuda koduuksest välja ning osaleda üleriigilisel kontserdil, kus laval on Eesti tipptegijad koos kohalike sõprade ja tuttavatega.

< TAGASI