fbpx

Ulmeseiklus “Düün”

21.09.2021 - 20:00

08.10.2021 - 19:00

Osta pilet

Dune
Draama, ulme, seiklus
Pikkus: 2 h 35 min
Alla 12a mittesoovitatav
 
Oscarile nomineeritud Denis Villeneuve’i (“Saabumine”, “Blade Runner 2049”) lavastatud Warner Bros. Picturesi ja Legendary Picturesi film “Düün” põhineb Frank Herberti samanimelisel bestselleril.
 
“Düün” on müütiline ja emotsionaalne kangelaseks kujunemise lugu. Paul Atreides on nutikas ja andekas noormees, keda ootab talle endale hoomamatu vägev saatus. Oma pere ja rahva tuleviku tagamiseks tuleb tal universumi kõige ohtlikumale planeedile rännata. Kui kurjad jõud asuvad võitlema planeedil asuva hinnalisima ressursi – inimkonna suurima potentsiaali valla päästva eseme – varu pärast, jäävad ellu vaid need, kes suudavad oma hirmudest jagu saada.
 
Filmis mängivad Oscarile kandideerinud Timothée Chalamet (“Kutsu mind oma nimega”, “Väiksed naised”), Rebecca Ferguson (“Doktor Uni”, “Võimatu missioon: tagajärjed”), Oscar Isaac (“Tähesõdade” filmid), Oscarile kandideerinud Josh Brolin (“Milk”, “Tasujad: igaviku sõda”), Stellan Skarsgård (HBO sari “Tšornobõl”, “Tasujad: Ultroni ajastu”), Zendaya (“Ämblikmees: kojutulek”, HBO sari “Euphoria”), Chang Chen (“Mr Long”, “Tiiger ja draakon”), Oscari-võitja Javier Bardem (“Ei ole maad vanadele meestele”, “007: Skyfall”) jt.
 
Põhineb Frank Herberti samanimelisel romaanil.
 
IMDb
 

 

< TAGASI