fbpx

Komöödia “Super-Mike´i viimane tants”

09.03.2023 - 19:00

11.03.2023 - 15:00

Osta pilet

Magic Mike’s Last Dance (2023)
Žanr: draama, komöödia
Filmi pikkus: 1 h 52 min
Vanusepiirang: alla 14 a. keelatud
 
Filmi originaalkeel/language/язык:
🇬🇧 ENG
 
Subtiitrid/subtitles/субтитра:
🇪🇪 EST
🇷🇺 RU
 
FILMI KIRJELDUS
 
Valentinipäevaks linastub menuka „Super-Mike’i“ filmifrantsiisi kolmas osa – muusikaline komöödia „Super-Mike’i viimane tants“. Esimese filmi taga olnud kriitikutelt ja publikult kiita saanud loominguline meeskond on ühinenud taas, et luua maagiat. Channing Tatum astub üles Mike Lane’i rollis ja lavastaja Steven Soderbergh naaseb Reid Carolini poolt kirjutatud stsenaariumiga. Tatumi kõrval särab Salma Hayek Pinault („Gucci tragöödia“, „Palgamõrvari naise ihukaitsja“).
 
„Super“ Mike Lane (Tatum) astub taaskord lavale pärast pikka pausi, mis järgnes tema näpud põhja jätnud äritehingule, sundides teda vaid juhuesinemisteks Florida baarides. Pärast kohtumist Floridas jõuka suurilmadaamiga (Salma Hayek Pinault), sõidab Mike temaga Londonisse, kus talle tehakse pakkumine, millest ta ei suuda keelduda. Kas Mike ja tema tuliuus tantsumeeskond on võimelised täitma daami tõelist plaani, kui kaalul on kõik?
 
Tatumi ja Hayek Pinaulti kõrval mängivad filmis veel Ayub Khan Din, uustulnuk Jemelia George, Juliette Motamed ja Vicki Pepperdine.
 
IMDb
 

< TAGASI