fbpx

Beebiga kinno. “Sandra saab tööd”

18.10.2021 - 10:00

Osta pilet

Beebiga kinno on hommikune filmiseanss, mis on eelkõige mõeldud väikelaste vanematele. Võta oma beebi ühes ning tule filmi vaatama!
 
Sellel seansil on saal tavapärasest veidi valgem ning heli vaiksem. Igale beebiga külastajale on tervituskingitus HIPPilt ning Tervisetrumbilt.
Samas on hommikusele seansile oodatud ka kõik teised, kui valgem saal ja vaiksem heli kinoelamust ei vähenda.
 
Pilet 4.50 €, sooduspilet 3.50 €.
 
Füüsikadoktor Sandra Mets (Mari Abel) kaotab ootamatult töö. Uue töökoha leidmine tundub esmaspilgul lihtne, kuid kujuneb hoopis tragikoomiliseks katsumuseks. Lõputud tööintervjuud viivad endise teadlase kokku kõikvõimalike olukordade ja uute persoonidega, alates groteskse väikeettevõtja valvsa pilgu all testimisest kuni uljaste start-up juhtidega plankimiseni. Muidu taiplik Sandra avastab ennast silmakirjalikust ja mingile kummalisele võimule pretendeerivast maailmast. Nii peab peategelane kohanduma uute situatsioonide ja tutvustega, kuid õhku jääb küsimus, kuidas selles kõiges iseendaks jääda.
 
Peaosas Mari Abel, kaasa teevad Hendrik Toompere, Laine Mägi, Henrik Kalmet, Carmen Mikiver, Alo Kõrve, Tiina Tauraite, Mait Malmsten, Kaie Mihkelson, Raimo Pass, Hendrik Toompere Jr.
 

< TAGASI