fbpx

Arvamusfestival 2020: Paide Teatri brunch

15.08.2020 - 11:00

Paide Muusika- ja Teatrimaja hoov

Öeldakse, et brunchi ehk hilise hommikusöögi mõtlesid välja ameeriklased, kes kuke kiremise peale ärgata ei suutnud, aga praemuna ikka tahtsid. Paide Teater kutsub 15. augustil kell 11.00 (üldiselt arvatakse, et kõik arukad kuked on selleks ajaks tõesti kiremise lõpetanud) kõiki Paide Muusika- ja Teatrimaja juurde, et juua tass-kaks-kolm kohvi ja rääkida täpselt sellest, mis parajasti pähe tuleb.
 
Miks? Sest ühes Arvamusfestivaliga tähistab Paide Teater oma sünnipäeva. Nagu ikka, aga natuke teisiti. Hommikul, mitte õhtul. Sooja annab kohv, mitte hõõguvad söed. Nagu ikka on kõik oodatud. Alati. Teatrisse on alati kõik oodatud. Kõik need, kes usuvad, et kõik on oodatud.
 
Meie keedame kohvi. Paneme valged linad laudadele. Teie? Teie küpsetage midagi ja võtke kaasa. Pannkooke või porgandipirukaid. Või ahjuõunu. Või omletti. Või midagi muud. Mida iganes. Ja tooge lilli. Või ärge tooge.
 
See ei ole lavastus.
See on hiline hommikusöök. See on sünnipäevapidu.
Oodatud on kõik lauakõned ja kohvitoostid.
 
Kui kohv on jahtunud ja jutus tekib hetkeks paus, on aeg liituda Arvamusfestivali meluga. Kellel arvamisest juba küllalt, võib panna pähe kõrvaklapid ja jalutada tunnikese „Labürindis“ (www.paideteater.ee/laburint)
 

< TAGASI