fbpx

Animatsioon “Punane pandaplika”

02.04.2022 - 14:00

Osta pilet

Turning Red (2022)
Žanr: komöödia, seiklus, animatsioon
Filmi pikkus: 1h 40min
Vanusepiirang: perefilm
 
Filmi keel/language/язык:
🇪🇪 EST
 
FILMI KIRJELDUS
 
Meilin Lee on ülienesekindel 13-aastane tüdruk, kes teab täpselt, mis plaanid tulevikul tema jaoks on. Tuleb lihtsalt kõikides õppeainetes ässata ja kõik teed ongi sinu ees valla. Aga ega hea õppeedukus ei tähenda seda, et Meilin mingisugune omaette nurgas kössitav nohik oleks. Oh ei, kaugel sellest! Tal on oma kindel sõpruskond, kellega tehakse kõike koos ning kellega ühes loetakse sekundeid päevani, mil nende kodulinna tuleb esinema nende absoluutsest lemmikust poistebänd nimega 4-Town. Kooli ja sõprade kõrvalt suudab tragi ja hakkaja Meilin leida aega ka selleks, et oma ema nende perekonnale kuuluvas templis abistada.
 
Siis aga juhtub midagi eriskummalist ja sõnuseletamatut – Meilin ärkab ühel pealtnäha ilusal hommikul üles ja märkab peegli ees, et temast on üleöö saanud suur, punane… panda! Tuleb välja, et „punase panda needus“ on saatnud Meilini perekonna naisliini juba mitmete põlvkondade vältel ning nüüd algab armutu võidujooks ajaga, et järgmise punase täiskuu ajal maha pidada needusest vabastav rituaal ning jõuda pärast seda veel koos sõpradega 4-Towni kontserdilegi…
 
SÜdamliku animaseikluse “Punane pandaplika” lavastajaks on Oscari-võitja Domee Shi (“Bao”, parim lühianimatsioon).
 
Eestikeelses versioonis andsid tegelastele oma hääle Aurelia Raadik (Meilin), Evelin Võigemast (Ming), Annabrith Heinmaa (Miriam), Anni Tross (Abby), Loviise Võigemast (Priya), Anti Kobin (Jin), Laine Mägi (Vanaema), Otto-Samuel Kahar (Tyler), Maili Metssalu (Tädi Chen), Külli Reinumägi (Tädi Lily), Kristiine Truu (Tädi Helen), Piret Viisimaa (Tädi Ping), Raimo Pass (Härra Gao), Margo Teder (Härra Kieslowski), Märten Männiste (Devon), Gloria Kuum (Stacy Frick) ja teised.
 
IMDb
 

< TAGASI