fbpx

Animatsioon “Muumiad”

02.03.2023 - 19:00

04.03.2023 - 12:00

Osta pilet

Mummies (2022)
Žanr: seiklus, animatsioon, fantaasia, kogupere
Filmi pikkus: 1h 28 min
Vanusepiirang: kogupere
 
Filmi keel/language/язык:
🇪🇪 EST
 
FILMI KIRJELDUS
 
„Muumiad“ on lõbus animeeritud seiklusfilm kolmest Egiptuse muumiast, kes elavad salajases maa-aluses linnas, mis on peidetud iidse Egiptuse maapõue. Muumiate triosse kuulub printsess, endine võidusõidukangelane, ja tema noorem vend oma beebikrokodillist lemmikloomaga. Mitmete erinevate sündmuste jada viib muumiad tänapäeva Londonisse, kus nad asuvad pöörasele ja lõbusale teekonnale, et leida ülesse iidne sõrmus, mis kunagi kuulus kuninglikule perele, aga mille varastas auahne arheoloog lord Carnaby.
 
Hispaania režissööri Juan Jesús García Galocha ja Warner Bros. Picturesi animeeritud seiklusfilmis „Muumiad“ annavad filmi eestikeelses versioonis filmikangelatele hääle mitmed tuntud Eesti näitlejad: Karl Robert Saaremäe, Siret Tuula, Karol Kuntsel, Martin Algus, Lucas Christopher Varema, Jon Mikiver, jt.
 
Filmi režissöör on Juan Jesús García Galocha ehk „Galo“, kes tuleb välja oma mängufilmi debüüdiga, olles kunstilise juhina kaasa löönud sellistes filmides nagu „Rändur Tad ja kadunud linn“ ja „Rändur Tad ja kuningas Midase saladus“.
 
IMDb
 

< TAGASI