fbpx

Animafilm “Siil Sonic”

16.02.2020 - 14:00

17.02.2020 - 18:00

19.02.2020 - 18:00

20.02.2020 - 18:00

Osta pilet

Märul, seiklus, animatsioon
Alla 6aastaste mittesoovitav
 
Filmi pikkus: 1h 45min
Levitaja: Forum Cinemas OÜ – ESTONIA
Lavastaja: Jeff Fowler
Osatäitjad: Jim Carrey, James Marsden, Adam Pally, Ben Schwartz
 
Kuulus SEGA arvutimängude kangelane, ülikiire siilipoiss Sonic on saanud nüüd oma täispika mängufilmi!
 
Väike sinine superenergiapall Sonic satub maale, sest peab oma planeedi päästmiseks peidus elama. Tema kõige tähtsam ülesanne on mitte äratada tähelepanu. Kuid sellist supervõimet nagu Sonicul, on võimatu kaua varjata, eriti kui sa oled ülienergiline ja vallatu teismeline, kes üldse ei armasta üksildust.
 
Kui Sonicule jõuab jälile vastik kuri geenius doktor Robotnik koos oma leiutiste armeega, algab meeletu tagaajamine. Õnneks asub supersiilile appi kohalik politsenik Tom Wachowski. Koos tuleb neil ületada hulgaliselt raskusi (ja mis seal salata, ka kiirust) päästmaks maailm Robotniku ülemvõimu eest, mille ee  duseks on Sonicu energiaallikas.
 
Eesti vaatajate jaoks on tegelastele oma hääle andnud Tõnis Niinemets (Sonic), Jarmo Reha (Tom), Priit Võigemast (Robotnik), Helena Lotman (Maddie), Tiit Sukk (Wade), Joonas Vatter (Agent Kivi), Elina Purde (Rachel), Tõnu Oja (Hull-Carl), Kadri Rämmeld (Pikk-Küüs).
 
Laheda muusikaga tempoka ja naljaka lastepõneviku režissöör on Jeff Fowler. Produtsent on populaarse „Kiirete ja vihaste“ saaga tegija Neal H. Moritz.
 
Osades: James Marsden (Tom), Jim Carrey (Doktor Robotnik), Adam Pally (Billy), Fran C. Turner (Hull-Carl) , Tika Sumpter (Annie) jpt.
 
Loe lisa
 

< TAGASI